OD KLIMATICKEJ HYSTÉRIE K OHAVNEJ DYSTÓPII

Hlavný denník „Zeit“, ktorý je lojálny voči systému, vyhlásil, že nemeckí občania by mohli zachrániť svet, ak by sa vzdali vajec. Pretože „rastlinná strava“ by bola oveľa lepšia. Takéto články určite nemajú nič spoločné so štedrými darmi od „filantropov“, však?

Istý „Merlind Theile“ si v kedysi renomovanom „Zeit“ dovolil zaútočiť na všetky strany. Pod titulkom „Ale vajcia sú v poriadku…“ sa udivený čitateľ dozvedá:

„Jesť mäso je škodlivé pre klímu. To by si už mal každý uvedomiť. Ale čo vajcia?“ (…) Vajcia sú „pre klímu škodlivejšie ako výroba mnohých potravín rastlinného pôvodu: na jeden kilogram vajec sa vyprodukujú až 2 kg ekvivalentu CO2. Pri celkovej spotrebe 19,3 miliardy vajec v Nemecku ročne je to dosť veľa.“

Klimatickým bláznom je už asi jasné, že dobre vychovaný a upravený občan môže aj tak jesť len trávu – v najlepšom prípade je povolený hmyz. Zatiaľ. Napriek tomu podiel emisií CO2 z produkcie vajec v Nemecku, ak si to presne spočítame podľa uvedeného rozprávania 19,3 miliardy vajec a 100 g CO2 na vajce, predstavuje 0,25 % „emisií CO2“ Nemecka. Zároveň sa Nemecko pred ukončením industrializácie v roku 2021 ešte stále podieľalo na medzinárodných emisiách CO2 2 %. Toto číslo bude v súčasnosti pravdepodobne výrazne nižšie. Čo znamená: tým, že sa Nemecko zaobíde bez vajec, pravdepodobne nezachráni svet – ak ho vôbec potrebuje zachrániť.

Potravinársky sektor sa na súkromných emisiách v Nemecku podieľa len 10 %. Spotreba mäsa by mohla predstavovať 5 %. Oveľa viac pripadá na ostatné spotrebné tovary, ako sú odevy, domáce spotrebiče a podobne. Aj tu je vidieť, že verejná hystéria, ktorú umocňuje pouličný teror klimatických aktivistov, nemá vôbec nič spoločné s realitou. Žiadny klimatický hysterik zatiaľ nebol schopný alebo ochotný ukázať, koľko CO2 spôsobeného človekom je nielen viazané na rastlinnú hmotu, ale aj naliehavo potrebné. Bez CO2 by na Zemi neexistoval žiadny rastlinný život, a teda ani život.

Mimochodom, bullshit o CO2 stope vymyslelo v roku 2000 PR oddelenie spoločnosti British Petrol (BP). Potvrdzuje to aj systémovo spriaznená a ľavicovo hustá Wikipédia: „Uhlíková stopa bola vyvinutá ako súčasť marketingovej stratégie energetickej spoločnosti BP v spolupráci s Ogilvy & Mather a v roku 2004 sa dostala na internet ako kalkulačka na webovej stránke BP.“ Skutočnosť, že légie ľavicových extrémistických aktivistov teraz páchajú zločiny, aby šírili názor ropnej spoločnosti, je z hľadiska irónie a tragikomédie ťažko prekonateľná.

Vláda klaunského Nemecka chce do roku 2040 znížiť emisie zo 750 miliónov ton CO2 na iba 150 ton. Je zrejmé, že dovtedy v Nemecku nezostanú ani oslie povozy. O niekoľko rokov bude aj Anatólia považovaná za priemyselného a hospodárskeho giganta.

Na dosiahnutie tohto cieľa sa zaviazali rôzne globalistické iniciatívy, ako napríklad Veľký reset Svetového ekonomického fóra a Agenda 2030 OSN. Ľudia sa majú stravovať priemyselne vyrábanou vegetariánskou alebo veganskou kašou, majú sa obmedziť na 15-minútové mestá a drasticky znížiť svoju reprodukciu.

To všetko skôr povedie k tomu, že ľudia budú uzavretí v ohavnej dystópii bez akejkoľvek slobody – nielenže nedôjde k záchrane planéty, ale Slnku, planéte a jej klíme bude všetko toto dianie v Nemecku a zvyšku sveta celkom ľahostajné. Ľudia uzavretí v podvýžive budú tiež náchylnejší na choroby všetkého druhu – ale možno proti tomu bude čoskoro existovať ďalšie „veľmi špeciálne očkovanie“. Tí, ktorí stále sledujú kult klímy, by sa neskôr nemali čudovať, čo všetko je možné.


Autor: Willi Huber


Zdroj: https://report24.news/co2-weltrettung-mainstream-will-nun-auch-eier-verbieten/