PO VOĽBÁCH DO VÚC – FICOOLIGARCHIU VYSTRIEDA KISKOOLIGARCHIA

To najpodstatnejšie čo sa udialo vo voľbách do VÚC 2017 je, že ficooligarchia bola nahradená kiskooligarchiou, pričom sú to 2 strany tej istej mince presadzujúcej rodovú ideológiu, islamizáciu a rozvrat národných a kresťanských hodnôt na Slovensku – toto sú skutoční víťazi volieb a nech si každý sám zváži či to je dôvod na radosť. Toto všetko sa udialo pod dymovou clonu „boja proti fašizmu“ proti skutočnej opozícii. Tieto voľby SMER naoko prehral, ale Fico a jeho idea vyhrala, lebo zasa sú tu ľudia, ktorí ju podporia aby dostali pre kraj peniaze (prepojenie SaS so SMERom a jeho oligarchami).

Tieto voľby neboli za niečo, ale zámerane proti niekomu a nenávisť dlho zjednocovať nemôže. Tieto voľby boli aj o neférovosti a neregulérnosti, lebo ĽSNS nemali šancu od parlamentných volieb sa adekvátne prezentovať vo verejnoprávnych médiách a ľudia sú leniví sa zaujímať o to, čo sa deje okolo nich. Pozornosť ľudí je trvalo odvádzaná a presmerovávaná od skutočných problémov a skutočného nebezpečenstva na zástupné problémy a fiktívne nebezpečenstvo. Platí tak pri štvaní proti Rusom, ako aj pri štvaní proti vlastencom v iných krajinách. A ľudia opäť naleteli. Znova otvorili brány vlkom v baránčom rúchu. U nás ešte imigranti neznasilňujú a Slovákov zatiaľ nik nevyháňa z domov a bytov. Keď to príde, tak sa už nič nebude dať zmeniť.

V BBSK bol boj nerovný a neférový, bol to čisto stranícky boj keď sa tam 7 strán postavilo proti 1 pričom tých 7 strán získalo len cca 20% a tá 1 získala polovicu podpory tých 7 strán t.j. cca 10% (keď zoberieme do úvahy pomer účasti a výsledku). Našťastie v parlamentných voľbách musí ísť každá strana sama za seba a nemôžu sa skrývať do takýchto „mačkopes“ zlepencov a majú sa čoho obávať.

Aké myšlienky vlastne vyhrali ?

Aké hodnoty zvíťazili vo voľbách je vidieť na exemplárnom prípade víťaza v BSK Juraja Drobu z SaS, ktorý je podporovateľ zmeny pohlavia u detí a horlivý podporovateľ zvrátených dúhových pochodov keď v roku 2016 takto pozýval na účasť: Juraj Droba pozýva na gay pride: „Nik mi nevezme slobodu skákať s chromou nohou“, „Neskromne sa radím medzi tých normálnejších politikov, a preto od začiatku podporujem dúhový pride“. Týmito slovami začína poslanec za SaS Juraj Droba svoju reč na trampolíne, v ktorej pozýva občanov zúčastniť sa dúhového pochodu hrdosti LGBTI skupín. „Verím tomu, že v rámci možností by sa ľudia mali byť sami schopní rozhodovať o svojom živote, bez toho, aby im iní diktovali, ako by mali žiť.“ Ďalej sám demonštruje, ako sú niekedy tie možnosti istými okolnosťami obmedzené: „Ja som sa napríklad rozhodol s mojou chromou nohou, že si trochu zaskáčem na trampolíne a túto slobodu mi nikto nevezme“. Po týchto slovách sa začne hompáľať na trampolíne, z čoho je zjavné, že na nej nemôže skákať „normálne“ tak, ako ani homosexuáli žijúci v partnerskom zväzku nemôžu sa o dieťa postarať „normálne“… Jeho prirovnanie skákajúceho s chromou nohou k požiadavkám LGBTI hádam ani nemohol vystihnúť viac.

Ozaj, pripravte si dúhové mávatká a americké vlajky – Droba možno zavedie povinnú účasť na dúhových pochodoch.

Ďalej Juraj Droba tvrdí: Naučme sa žiť s islamským terorizmom a nehádžme všetkých moslimov do jedného vreca. V roku 2015 Droba tvrdil, že výsledok nejakých marketingových prieskumov ukázal, že tu je veľa starších a jednoduchších ľudí, ktorý sú ešte stále proruskí. V roku 2014 bol Droba osobne podporiť fašistický Majdan na Ukrajine, zatiaľčo Kotleba napísal v roku 2014 bývalému ukrajinskému prezidentovi Janukovyčovi list, v ktorom ho žiadal, aby rozprášil zahraničím financovaný Majdan a zachránil celistvosť Ukrajiny.

Umiernená ľavica, radikálna pravica a KBS

Nedávno KBS prostredníctvom svojho hovorcu zverejnila vyhlásenie, kde odsudzuje údajné skrývanie sa za náboženské symboly za účelom sledovania politických cieľov a varuje pred extrémizmom. V roku 1988 presne takto varoval vtedajší bratislavský dekan Štefan Záreczký z komunistami založeného Pacem in terris pred organizátormi sviečkovej manifestácie. Sme teda znova tam kde sme už boli ?

Smutné je, že hovorca KBS v tomto vyhlásení dáva ako poučné čítanie blog neomarxistického udavača Benčíka na neomarxistickom webe denníka, ktorý propaguje všetky možné protikresťanské ideológie a útočí proti Cirkvi. Toto hovorca nevidí ? Kedy už toto konečne aj KBS pochopí ?

Dejstvo prvé: 12. októbra bola v Katedrále sv.Martina sv.omša za politikov. Pozvánky dostali všetky parlamentné aj niektoré neparlamentné strany OKREM parlamentnej ĽSNS. Vlani ešte dostávali pozvánky aj do Šaštína, ale tohto roku už nedostali. V prvej lavici sedeli Anton Čulen a poslankyňa NR za ĽSNS Natália Grausová. V kázni arcibiskup Zvolenský neustále pozeral na nich a varoval pred radikálnou pravicou ale o radikálnej ľavici ani slovo: „… Tieto faktory generujú nespokojnosť, pocit frustrácie a môžu motivovať ľudí, aby sa pri voľbách uchyľovali k zjednodušeným riešeniam, ktoré aj v našej krajine predstavuje najmä radikálna pravica. …“.

Pričom radikálna ľavica šíriaca bojový ateizmus, ktorá neustále útočí na Cirkev a kňazov, prenasleduje a vyhadzuje veriacich z práce pre ich náboženské presvedčenie, vytláča náboženstvo zo škôl, snaží sa rušiť náboženské sviatky, odmieta prijať zákon na ochranu nedele, prijatie zmluvy o výhrady svedomia, presadzuje genderideológiu na školách, organizuje pochody homosexuálov, zosmiešňuje Nepoškvrnené Srdce Panny Márie, presadzuje šírenie kultúry smrti, hanobí náboženské a štátne symboli SR spomenutá nebola.

Dejstvo druhé: 26. októbra sa konala v Bratislave prednáška Gender – nástroj neoľavicovej revolúcie. Prednášal kňaz Prof. Paweł Bortkiewicz, profesor morálnej teológie na teologickej fakulte Univerzite Adama Mickiewicza v Poznani (Poľsko), riaditeľ centra pre etiku UAM, prednáša aj na ďalších poľských vysokýich školách. V roku 2015 bol poľským prezidentom Andrzejom Dudom menovaný za člena Národnej rady rozvoja. Je autorom mnohých kníh a akademických publikácií, dlhodobo pracuje s poľským katolíckym Rádiom Maria a katolíckou televíziou TRWAM.

Anton Čulen sa ho na tej prednáške opýtal jednu otázku: Opísal situáciu na sv.omši a to, že arcibiskup Zvolenský varoval pred pravicovým extrémizmom a nespomenul ľavicový. Profesor Bortkiewicz mu odpovedal: Ja mám väčšiu obavu z UMIERNENÝCH ľavičiarov ako z radikálnych pravičiarov. Čo nepotrebuje ďaľší komentár …

Kedy teda aj KBS pochopí, že ĽSNS stojí v prvej línii v boji proti ľavicovej ideológii a preto proti ním neomarxistická ficoľavica aj kiskoľavica najviac bojuje, a keď ich zlikvidujú, tak budú nasledovať útoky na „umiernenú“ Cirkev … Začali už snahou o vytláčanie náboženstva zo škôl. V politike nevolíme konferenciu biskupov kde by mali byť duchovne dokonale vyzreté osobnosti ale politickú stranu, ktorá v zásadných otázkach sa postaví proti zlu – v tomto prípade ľavicovaj ideológii. ĽSNS nie je dokonalé tak ako nie je nikto dokonalý, ale tí ľudia sú ochotní bojovať proti tomu, čo si mnohí doteraz ani neuvedomujú. Tak isto ako keď v Mexiku v 30tych rokoch slobodomurári začali likvidovať Cirkev, zatvárať kostoly a strieľať a vešať kňazov. Katolíci sa postavili na ozbrojený odpor. A za generála si nezvolili kňaza alebo duchovne vyzretú osobou ale zarytého ateistu, ktorý bol najlepším generálom a rozhodol sa brániť Cirkev. Pred smrťou sa obrátil. Je o tom natočený aj film „Pre väčšiu slávu“ a jedným zo svätorečených z tohto príbehu je 10-ročný sv.Jose Sanchez del Rio – vysvätený vlani na jeseň …


Sorosovi katolícki užitoční idioti

Celé pozadie kampane Luntera je napojené na sorošovské mimovládky. Dokonca agentúra, ktorá im robila kampaň sa neštíti hanobiť Ježiša Krista. V rozhovore pre Postoj sa Lunter na otázku Čo si myslí o registrovaných partnerstvách osôb rovnakého pohlavia, vyjadril vyhýbavo v štýle aby aj ovca ostala celá aj vlk sýty a aby si nepohneval ani jedného zo širokej škály straníckych podporovateľov. Je namieste si položiť otázku ako sa zachová keď bude v BBSK postavný pred otázku či povoliť zvrátený dúhový pochod … Keďže Luntera podporili aj mnohí katolíci a vnímajú ho ako vhodného kandidáta a zároveň celé pozadie jeho kampane je napojené na sorošovské mimovládky tak je vhodné si pripomenúť čo si o tomto myslí otec Robert A. Sciroco:

Otec Robert A. Sirico: Sorosovi katolícki užitoční idioti, Skupiny založené na náboženstve chybujú, keď berú peniaze od ľavicových sekularistov ako je George Soros. Zistilo sa, že organizácia Centrum politiky otvorenej spoločnosti (Open Society Policy Center) George Sorosa obdarovala dve náboženské organizácie sumou 650 tisíc dolárov. Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že sa pán Soros dal konečne na náboženstvo. Ale nie. Pod povrchom je vidno, že motivácia filantropie (ak sa to dá tak nazvať) bola oveľa banálnejšia: politika. … Toto nie je výchova. Je to politická manipulácia, aby sa katolícka cirkev zamerala na politický program George Sorosa; je to bohato financovaná, cynická snaha zneužiť veriacich k dosiahnutiu pochybných morálnych a politických cieľov. Pán Soros by mal byť morálne odsúdený za takéto používanie svojich peňazí a náboženské organizácie, ktoré tieto peniaze zobrali, by sa mali hanbiť. Otec Robert A. Sirico je prezident Acton Institute v Grand Rapids, Michigan. Článok pôvodne vyšiel vo Washington Times ako hlavný autorský komentár. Preklad vznikol v rámci projektu INBetween Institute – Soros Investigative Studies.

Tri Bloky

Politická situácia na Slovensku je patová! Už dlho tu máme patovú situáciu a tri bloky: Smer – opozičný zlepenec SaS, OĽaNO, OKS, SME rodina a ďaľší – ĽSNS. A to sú presne tie 3 bloky spred roku 89 – katolícky disent (ktorého myšlienky dnes zastáva ĽSNS), občiansky disent v štýle slobodomurárskej Charty (dnes opozičný zlepenec SaS, OĽaNO, OKS, SME Rodina) a komunisti (dnes Smer). Vtedy značne početnejší katolícky disent spolupracoval s občianskym disentom proti komunistom. A hneď po roku 89 občiansky disent sformovaný vo VPN začal varovať pred „čiernou totalitou“ a začali sa dištancovať od katolíckeho disentu, a tzv. reformní komunisti vo vtedajšom občianskom disente začali raziť ideu „lepší komunista ako katolík“ a to trvá dodnes … dnes je lepší genderista, islamista, terorista ako vlastenec a zástanca kresťanských hodnôt.

Niektorí ľudia sú už tak zblbnutí holokaustom, antisemitizmom a fiktívnym „bojom proti fašizmu“, že nepostrehli, že k tomu fašizmu skutočne SMERujeme. Kresťanské spoločenstvá týmto ovplyvnené už nemajú problém dokonca podporiť a spolupracovať s protikresťanskou stranou SaS šíriaciou zhubnú ľavicovú ideológiu genderizmu, islamizácie a terorizmu, čím legitimizujú zlo. A opakujú dookola už obohratú pesničku že, kotlebovci sú „fašisti“ lebo 1488, veď to je jasné o tom sa medzi „slušnými“ ľuďmi nediskutuje, to je dogma, ale že už aj Lasica a RTVS robia transkcie v sumách 1488 tak to som naozaj nečakal 😉 Tu sú ďaľší „číselní fašisti“.

Ako je možné, že takéto zhubné ľavicové myšlienky majú úspech na tradične katolíckom Slovensku ?

Treba si uvedomiť aký je rozdiel v čase pred rokom 1989 a po roku 1989: Pred rokom 1989 nám vládli komunisti a každý to vedel, po roku 1989 nám vládnu novodobí komunisti neomarxisti, ale skoro nikto o tom nevie.

Vláda vo Švédsku vyhodila miestnu rodinu z domu, ktorý následne dala moslimským migrantom. v diskusii Rafael Rafaj napísal: Otrasné a škandalózne. Ale… treba sa pozrieť na tri dôležité veci: 1. kto, 2. prečo to robí a 3.ako to riešiť? Toto antisociálne rozhodnutie urobil ľavicový kabinet sociálnodemokratického premiéra Stefana Löfvena, ktorý vládne so stranou Zelených ale ktorí tvoria MENŠINOVÚ VLÁDU s iba 43,7%-ným zastúpením. Ako je to možné? Lebo pravica má 39,3% a nechce spolupracovať s tzv.krajnou pravicou „Švédski demokrati“(15%), ktorí kritizujú slniečkársku promigračnú antišvédsku politiku. A tak je tu výsledok: rozdeľuj a panuj! – Hoci aj v menšine! A tak menšinová tzv.ľavicová vláda berie pôvodným obyvateľom Švédska nájomné domy/byty, aby ich mohla v duchu svojej novej zvrhlej ideológie multikulturalizmu dať cudzím ekonomickým migrantom! Aké zvrátené!! 1. Pôvodní obyvatelia-nájomcovia riadne platili, za migrantov to zatiahne štát, teda všetci Švédi, 2. vraj „užite si víkend“ … a vypracte sa na ulicu! Toto je skutočný obraz týchto ľavicovo a pokrokovo sa tváriacich gangsterov proti vlastnému národu. Ak to tzv. štandardná pravica nepochopí, bude len v opozícii sledovať, čo sa deje a ako sa Švédi vytrácajú, alebo zapojí aj SD do vládnutia a odstavia neomarxistickú červeno-zelenú „ľavicu“…

Tu napísal Rafaj jeden veľmi veľmi dôležitý postreh, ktorý si málokto uvedomuje a ktorý treba zvlásť zdôrazniť: menšinová ľavicová neomarxistická vláda vo Švédsku vládne iba preto, že pravica sa nedokáže dohodnúť s tzv. krajnou pravicou, ľavicoví neomarxisti presvedčia pravicu, že krajná pravica sú fašisti a tým pádom si zabezpečí aj menšinovú vládu.
A to isté je u nás, ľavičiarski neomarxisti weisenbacherovci a iní ovci „presvedčili“ našu pravicu aby sa nespojila s tzv. krajnou pravicou t.j. s ĽSNS a tým pádom nám tu vládnu neomarxisti. Svojou propagandou neomarxisti oklamali všetkých, že ĽSNS sú fašisti … Práve Weisenbacher, ktorý vyhlásil KBSku za homofóba roka, práve on začal po voľbách s vymyslenými „antifašistickými“ pochodmi a práve on dal na súd návrh na rozpustenie ĽSNS, a ľudia mu to žerú aj s navijákom … Toto kým si ľudia neuvedomia ako sú neomarxistami manipulovaní tak sa nepohneme ďalej. Kým neprestaná konzumovať neomarxistickú propagandu z týždňa, denníkaN, sme, americkej ambasády, sorošových mimovládok tak sa nepohneme ďalej … Na toto upozorňujem už dlho.

Patrik Mikula

https://gloria.tv/article/2xvm3Wcdr87sCV9E8GgXz6zjB