VIVAT „SLUŠNÁ“ CENZÚRA!!!

YouTube bez predchádzajúceho upozornenia vymazal kanál Kulturblog a jeho obsah. Z ničoho nič. Na mail prišlo len plytké zdôvodnenie plné všeobecných fráz o údajnom porušení pravidiel. Zmizli aj niektoré ďalšie menej významné kanály.

🥱Pre nás to nie je nič prekvapujúce. Cenzúre čelíme od nášho začiatku. YouTube bol špecifický v tom, že nás síce neodporúčal, ale BAN sme tam dostávali len výnimočne. S novým štúdiom však niekto pocítil potrebu zakročiť. 🙃

😉Samozrejme, toto nás neodstaví. Musíte pochopiť, že systém sa nás snaží zničiť trestnými stíhaniami a žalobami. Čelíme nenávistnej kampani médií a rôznych „expertov“. Hrozia nám úplne iné a závažnejšie následky ako zrušený YT kanál. Cenzúra na sociálnych sieťach nás však mrzí, keďže sa nám prirodzene zníži dosah a tiež to svedčí o smutnom trende obmedzovania slobodnej diskusie.

👎 Skupinka „odborníkov na pravdu“ jednoducho nedokáže zniesť, že sa s pomerne slušným dosahom venujeme pronárodným a prokresťanským témam. Tiež im vadí, že dávame priestor súčasným „triednym nepriateľom“. Títo „overovatelia faktov“ si myslia, že majú patent na pravdu a rozum a preto namiesto slobodnej výmeny argumentov jednoducho mažú a obmedzujú.

🫵💥Skutočne nahnevaní by ste však mali byť vy. To pre vás a najmä za vaše príspevky sme vybudovali nové štúdio. Vy ste tí, ktorých hlas vo voľbách a inde rozhoduje. Práve vy ste boli o naše vysielanie do veľkej miery ukrátení. Je to hlavne na vás, akým spôsobom budete na túto situáciu reagovať.

📌Sledujte nás tu na Telegrame, kde ešte funguje názorová pluralita a sloboda a šírte tento odkaz ďalej t.me/kulturblog

Bývalý minister obrany(OĽaNO)Jaroslav Naď verejne tvrdí, že zmazané YT kanály, z ktorých najväčší a najvýznamnejší bol práve náš, ovplyvňovali slovenskú spoločnosť za peniaze od nejakých ľudí z Ruska.

Jaroslav Naď nás len tak bez dôkazov alebo akýchkoľvek relevantných indícií spojil s ťažkým trestným činom zrady. Keby sme na to mali prostriedky, zvažovali by sme to dať na súd.

Keby však Jaroslav Naď aspoň trochu sledoval Kulturblog vedel by, že sme kritickí k Putinovi a jeho režimu rovnako ako k iným. Nebojíme sa hovoriť o negatívach Putinovho Ruska, tak ako sa nebojíme hovoriť o nezmysloch z Bruselu atď. Hnusia sa nám ľudia, ktorí z presvedčenia alebo kvôli zisku slúžia ako agenti, a je jedno či Moskve alebo Washingtonu.

💪🔥U nás sú na prvom mieste záujmy Slovenska a Slovákov. 🇸🇰

👍Vy, ktorí nás pravidelne sledujete, to veľmi dobre viete. Rovnako tušíte, že skutočný dôvod nášho zrušenia, ktoré nám doteraz nebolo konkrétne zdôvodnené, spočíva podľa všetkého v tom, že sme dávali priestor opozícii. 🤭

My však pokračujeme ďalej aj napriek takýmto Naďom…

DAJTE ODBER A SLEDOVANIE:

📌 Záloha na YouTube

https://www.youtube.com/@KBNAZIVO

📌 Náš kanál na Odysee

https://odysee.com/@Kulturblog:7