E-shop (knihy)

Zamatovo nežná tyrania 2

!!! Vypredané – Ďakujeme !!!

 


Kniha Zamatovo nežná tyrania vyšla prvýkrát v roku 2013 s podtitulom Od pravdy a lásky ku klamstvu a poslušnosti a zaznamenala veľký ohlas. Druhé, doplnené a rozšírené vydanie má zo zrejmých dôvodov podtitul 1989 – 2019. Od novembrových udalostí roku 1989 uplynulo už 30 rokov. Ako sa za ten čas zmenila spoločnosť? A zmenila sa vôbec? Posunuli sme sa dopredu za šesť rokov od prvého vydania knihy o ukradnutých ideáloch?

Medialne krysy


V súčasnosti počúvame nové frázy a termíny: hoaxy, fake news, dezinformačné weby, postfaktická doba, zodpovedné a spoľahlivé médiá… Podstata však zostáva stále tá istá, či za boľševika alebo za novodobého neomarxistu – neoliberála: udržať si informačný monopol a eliminovať akýmkoľvek spôsobom odlišné názory, informácie, komentáre či analýzy. Hra na hoaxy môže fungovať len na ponovembrové generácie, ktoré nepoznali pôsobenie propagandy v období studenej vojny, ktorá, mimochodom, tíško pokračovala ďalej aj po páde Berlínskeho múru a teraz naplno prepukla. V období vlády jednej strany – komunistickej sa valila propaganda z dvoch strán, zo Západu i z Východu, podobne ako dnes, keď panuje vláda jedného názoru v rámci zohratej plurality strán. Vytvorila sa bariéra v podobe pomyselného mediálneho múru medzi mainstreamom a alternatívou. Aj vtedy sa jedna i druhá strana obviňovali z klamstiev a ovplyvňovania verejnosti vo svoj prospech.

Európa v islamskej rakve

!!! Vypredané !!!


Kniha Európa v islamskej rakve varuje pred aktuálnym nebezpečenstvom, ktoré sa týka každého z nás. Môžeme proti tomu niečo robiť? Máme šancu vzdorovať a ubrániť sa plazivému nebezpečenstvu islamizácie? Ľubo Huďo nepatrí k skeptikom, naopak, verí v silu každého z nás meniť chod udalostí.

Žoldnieri a žongléri

!!! Vypredané !!!


Žoldnieri a žongléri nemajú takmer nič spoločné, ale v medzinárodnej politickej aréne ich úlohy výnimočne splývajú – na úkor štátu, verejnosti, dôstojnosti a životov ľudí i osudu Zeme. Nejde o žoldnierov pobehujúcich v maskáčoch so zbraňami po džungli, štedro platených za etnické čistky, genocídy, prevraty a za služby mocným v ich krvilačných hrách o vplyv, moc a bohatstvo. Toto sú žoldnieri vyššieho rangu – generálni tajomníci, komisári, prezidenti, premiéri, ministri, bezpečnostní poradcovia prezidentov alebo mediálni manipulátori. Za mimoriadne platy a osobné výhody sú ochotní slúžiť, klamať, pretvarovať sa a usilovne presadzovať stanovenú agendu aj cez mŕtvoly, zruinované ekonomiky a okliešťovanie rôznych foriem slobody. Pritom sa tvária a presviedčajú nás cez mediálnu mašinériu, že to robia pre národ, občana, záujmy štátu, kontinentu a celosvetový prínos.

Držte hubu a krok!

!!! Vypredané !!!


Saddám Husajn je už za nami, teroristov a moslimov máme stále na programe, no a znovu došlo aj na Rusov. Opäť získali svoju atraktívnosť v očiach výrobcov strachu a výroby súhlasu. Po Reaganovej a Bushovej platni hrá Obamova platňa starý osvedčený hit – Rusi prichádzajú. Tancuje na ňu celá západná Európa, pribudli aj tanečníci z východnej a strednej Európy, no na rozdiel od brazílskeho karnevalu to nie je tanec radosti a uvoľnenia, ale morbídne predstavenie symfónie deštrukcie a vojnového šialenstva.

presstituti-konspiratori

!!! Vypredané !!!

Nová kniha známeho slovenského novinára Ľubomíra Huďa Presstitúti verzus konšpirátori ponúka čitateľovi opäť zaujímavé a jedinečné informácie, odhaľujúce pozadie nielen slovenskej žurnalistiky. Už jej názov napovedá, že o slobodu slova sa bojuje každý deň, no mnohí novinári už dávno prestali byť strážnymi psami demokracie, ale strážia korytá mocných a svoje vlastné dobré bydlo. Po 26 rokoch novinárskej praxe, z toho 17 rokov v RTVS, autor odkrýva praktiky šéfov v našich verejnoprávnych médiách pri príprave a vysielaní spravodajstva, stále existujúcu cenzúru a dobrovoľnú presstitúciu v mediálnej sfére. Knihu Presstitúti verzus konšpirátori si môžete objednávať už teraz.

zamatovo-nezna-tyrania

!!! Vypredané !!!


Nežná revolúcia dospela do štádia zamatovej tyranie. Krásne ideály o slobode, spravodlivosti a dôstojnom živote boli od začiatku účelovou manipuláciou na ovplyvnenie davu, ktorý mal robiť potrebnú kulisu. Na moc už čakali hyeny z tábora disidentov i komunistov, aby vytvorili pre seba raj a pre ostatných trhové otroctvo. Revolúcie zamatového typu sú totiž vopred naplánované a štedro financované, výsledkom je systém, ktorý vyhovuje ich sponzorom. Profesionálni revolucionári a ich lokaji si užívajú výslnie trhu a ostatných držia v poslušnosti a nevedomosti kazajkou politickej korektnosti. Myšlienka francúzskeho filozofa Voltaira je stále aktuálna: „Kto nám vládne, zistíme podľa toho, koho nesmieme kritizovať“.

Vaše meno a priezvisko (povinné)

Váš email (povinné)

Knižný titul (povinné)

Počet výtlačkov (povinné)

Vyberte si spôsob platby (povinné)
Platba vopred na účetPlatba na dobierku

Adresa doručenia (povinné)

Pridajte komentár (Ak chcete upresniť detaily objednávky alebo len pozdraviť autora 🙂 )

Opíšte text z tohto obrázku (ochrana proti spamu) (povinné)
captcha

2 komentáre