911 – VEĽKÁ LOŽ

My, ktorí sme tak ľahko odmietaní ako „konšpirační blázni“, intuitívne aj na základe dôkladného výskumu vieme, že toho, čo sa naozaj stalo ráno 11. septembra 2001, bolo oveľa viac.

Keď som v roku 2004 prvýkrát čítal bestseller Davida Raya Griffina 9/11 The New Pearl Harbor, doslova som ho nemohol odložiť. Uviedol nespočetné množstvo faktov, ktoré Komisia pre 11. september vôbec nezohľadnila. Namiesto toho, aby som sa venoval nespočetným podrobnostiam, dovoľte mi uviesť len niekoľko náhod: Keď FAA a NORAD zistili, že na ceste do oblasti New Yorku sú jumbo tryskáče, ktoré nereagujú na rádiové spojenie, vyzvali na vyžiadanie stíhačiek.

Logicky by sa dalo predpokladať, že výzva pôjde na leteckú základňu McGuire v New Jersey, odkiaľ by stíhačky mohli do 15 – 20 minút dosiahnuť dolný Manhattan, vzdialený menej ako 30 míľ. Napriek tomu sa volanie dostalo na Otis AFB v Massachusetts, ktorá je od NYC vzdialená viac ako 150 míľ.

Tak si to predstavte! Potom tu máme vojenské cvičenie, operáciu Vigilant Guardian, v daný deň. Išlo o cvičenie NORAD (Severoamerické veliteľstvo vzdušno-kozmickej obrany), ktoré zahŕňalo falošné únosy lietadiel v Severnej Amerike.

Takže máte nahrávky dispečerov letovej prevádzky, ktorí v čase, keď sa blížili lietadlá Štyroch mŕtvych, hovorili do mikrofónov: „Je toto skutočný únos alebo falošný?“ Medzitým došlo k poškodeniu. A čo Bush mladší, ktorý sedel v triede základnej školy a čítal deťom po náraze 1. lietadla do veže dvojičiek? Potom k nemu pristúpil šéf jeho štábu Andrew Card a pošepkal mu do ucha, že do druhej veže narazilo druhé lietadlo. Potom trvalo viac ako 7 minút, kým ho jeho sprievodcovia odtiaľ dostali! A teraz to najzaujímavejšie: to, že Bush junior bude v to ráno v škole v Sarasote na Floride, bolo vopred oznámené. Ak by na nás naozaj zaútočili, no tak, všetci vidíte tie isté filmy o pokusoch o atentát na prezidenta. V tých filmoch sa pri prvých náznakoch akéhokoľvek nebezpečenstva pre prezidenta ponáhľajú chlapci z tajnej služby, chytia prezidenta a urýchlene ho vyprevadia odkiaľkoľvek!
Ten istý strach, iný rok

Záver: Každý, kto videl skvelý film Casablanca, vie, kam tým smerujem. Vo filme Claude Rains hrajúci kapitána vichystickej francúzskej armády (po tom, čo Nemci zabijú jeho väzňa) vyhlási: „Našli ho mŕtveho v jeho cele“ a potom prikáže svojim mužom: „Obkľúčte obvyklých podozrivých“. V októbri 2001 boli „obvyklými podozrivými“ všetci obyvatelia Afganistanu, ktorý sme napadli a okupovali. Čoskoro potom aj Irak. V skutočnosti nikdy nešlo o Usámu alebo Saddáma. Boli len čerešničkou na torte impéria.

Po tom, čo sa obe veže zrútili ako palacinky (za menej ako 10 sekúnd, čo je svetový rekord – Všimnite si, prosím, že existuje video, na ktorom traja newyorskí hasiči v priamom prenose sledujú pád veže. Mimochodom, boli to traja hasiči veteráni. Keď sa pozerajú, ako veža padá, jeden z nich hovorí: „Videli ste to? Bum bum bum bum.

Ďalší odpovedá: „Riadená demolácia“. Junior Bush vyslal požiadavku, aby Wall Street bola otvorená a opäť fungovala do 7 dní. Medzitým sa všetci tí skutočne odvážni a obetaví prví záchranári plahočili v zóne ničivých trosiek – ničivých pre ľudské orgány. Tento oblak nebezpečných toxínov práve plnil nosné priechody každému, kto ich musel dýchať.

Medzitým Christine Todd Whitmanová, vtedajšia šéfka EPA, ubezpečovala Ameriku, že „vzduch je teraz bezpečný“. Trvalo jej len asi 15 rokov, kým sa za svoju lož ospravedlnila. Teraz predpokladáme, že jej klamstvo nariadila Bushova kabala.

Je smutné, že keď sledujete všetky médiá, ktoré robia všetky tie príbehy o ľudských záujmoch v ten strašný tragický deň, neuvidíte ani nebudete počuť veľa pravdy. Vôbec nie. Odváži sa niekto z mainstreamových médií ponúknuť niektorý z tej hŕstky faktov, o ktoré som sa podelil v tomto článku?

Tí, ktorí (opäť) „vedia lepšie“, si uvedomia, že spolu s celou tou kabalou je vojnový zločinec. V skutočnosti existujú dve teórie o tom, koľko toho Junior Bush v skutočnosti vedel o tejto „vnútornej práci“ z 11. septembra. Jedna teória je, že bol jednoducho príliš hlúpy na to, aby mu Cheneyho/Rumsfeldova a celá kabala dovolili vedieť to vopred. Mohol to potom pokaziť. Druhá teória je, že ho títo zločinci „naučili“, že na ospravedlnenie vstupu do Afganistanu a Iraku na plné obrátky je potrebné niečo ako „nový Pearl Harbor“. Tak či onak, je to len názor jedného človeka, lebo to je to, čo robí dobrý publicista.

Autor: Philip A Farruggio

Philip A Farruggio je pravidelným prispievateľom na webovej stránke It’s the Empire… stupid. Často publikuje aj na stránkach Nation of Change a Countercurrents.org,. Je synom a vnukom brooklynských newyorských lodníkov a absolventom Brooklyn College, ročník 1974. Od volebného debaklu v roku 2000 Philip napísal viac ako 400 stĺpčekov o vojensko-priemyselnom impériu a ďalších aspektoch života v Amerike, ktorá je postavená na hlavu. Je tiež moderátorom rozhlasovej relácie „It’s the Empire… Stupid“, ktorú spoluvytvára Chuck Gregory.

https://www.globalresearch.ca/september-11-2001-the-20th-anniversary-of-the-big-lie/5755279